Zaproszenie na spotkanie informacyjne na temat kampanii Polskiego Instytutu Filantropii [Wrocław, 28 stycznia 2016]

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne na temat kampanii Polskiego Instytutu Filantropii.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo m.in:

  • Jak pozyskać nowych darczyńców dla swojej organizacji
  • Jak sprawić, by media dużo i dobrze mówiły o lokalnej organizacji
  • Na czym polegają ogólnopolskie kampanie Kilometry Dobra oraz Dobry Testament i w jaki sposób można w nich uczestniczyć

Spotkanie odbędzie się w czwartek 28 stycznia o godz. 11:00 w budynku Wojewódzkiego Zespołu Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej przy ul. Dobrzyńskiej 21/23  we Wrocławiu.

Kilometry Dobra to ogólnopolska akcja filantropijna, dzięki której zrealizujesz cele swojej organizacji. To jedyna taka inicjatywa, w ramach której organizacje partnerskie same określają cel zbiórki, ale dążą do niego wspólnie, unikając konkurowania o każdą złotówkę. Działanie razem to nie tylko nasz cel, ale przede wszystkim szansa. Budujemy wspólnie kapitał pomysłów, doświadczenia i energii. Jednocześnie bijemy rekord Guinnessa, który wcześniej należał do Amerykanów i Filipińczyków, a teraz należy do Austriaków.

Dobry Testament to kampania, w której chcemy pokazać, jak pisze się dobry testament. Czyli taki, w którym w pierwszej kolejności dbamy o swoich najbliższych, a kiedy ci będą już zabezpieczeni, myślimy też o organizacjach pozarządowych i instytucjach kultury, które możemy wesprzeć, zapisując im w testamencie część swojego majątku. Dzięki takiemu zapisowi, niezależnie od jego wysokości, nie tylko pomagamy organizacjom i instytucjom zmieniać świat na lepsze ale, co ważniejsze, pozostawiamy cząstkę siebie dla potomnych.

Spotkanie poprowadzi Jacek Mech - manager kampanii Polskiego Instytutu Filantropii
Tel: 663-660-083
mail: j.mech@pif.org.pl


<<< powrót
Dolnośląska Federacja
Organizacji Pozarządowych

pl.Solidarności 1/3/5
V Piętro, pok. 515
53-661 Wrocław
tel. (71) 793 23 24
e-mail. dfop@dfop@org.pl
Centrum ds. Katastrof
i Klęsk Żywiołowych Tratwa

ul. Henryka Probusa 9/4
50-242 Wrocław
Tel./fax (+48 71) 321 08 71
email: biuro@tratwa.org