Lokalne Targi Organizacji Pozarządowych [Oleśnica, 20 czerwca 2015]

Oleśnicka Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja w Oleśnicy oraz Fundacja Świat z Uśmiechem prowadząca Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Oleśnicy mają zaszczyt zaprosić wszystkie organizacje pozarządowe (fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne) i grupy nieformalne działające na terenie miasta i gminy Oleśnica i powiatu oleśnickiego na Lokalne Targi Organizacji Pozarządowych, które odbędą się 20 czerwca 2015r. w sali konferencyjnej Oleśnickiej Biblioteki Publicznej w Oleśnicy przy ul. Reja 10.

Chcielibyśmy, żeby mieli Państwo możliwość zaprezentowania swojej działalności szerszemu gronu odbiorców, zarówno innym organizacjom, jak i gościom odwiedzającym targi.

Każda organizacja będzie miała możliwość zorganizowania własnego stoiska i zaprezentowania swojej działalności w formie prezentacji multimedialnej.

W programie przewidujemy również krótkie wykłady poświęcone tematyce organizacji pozarządowych (m. in. jak założyć organizację, gdzie szukać dofinansowania działalności, jak przyciągnąć wolontariuszy, jak zaistnieć w wirtualnym świecie itp.).

Wszystkie chętne organizacje zapraszamy do kontaktu. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 maja 2015r. na adres mailowy: fundacjaswiat@gmail.com.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ewentualnej zmiany terminu targów i rezygnacji z nich, w przypadku zbyt małej ilości chętnych.

<<< powrót
Dolnośląska Federacja
Organizacji Pozarządowych

pl.Solidarności 1/3/5
V Piętro, pok. 515
53-661 Wrocław
tel. (71) 793 23 24
e-mail. dfop@dfop@org.pl
Centrum ds. Katastrof
i Klęsk Żywiołowych Tratwa

ul. Henryka Probusa 9/4
50-242 Wrocław
Tel./fax (+48 71) 321 08 71
email: biuro@tratwa.org