Informacja o szkoleniu w powiecie ząbkowickim [notatka + zdjęcia]

Dnia 14 grudnia br w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Stoszowicach odbyło się szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych powiatu ząbkowickiego pt. „Sukces tkwi w szczegółach czyli jak skutecznie napisać projekt  w ramach programu FIO 2016 ”. 

W szkoleniu wzięło udział dziewięciu przedstawicieli organizacji pozarządowych w większości z gminy Stoszowice i Złoty Stok, które zamierzają aplikować  o środki w ramach Programu FIO w roku 2016. Celem szkolenia było przekazanie  wyczerpujących  informacji dotyczących  tworzenia projektów oraz  wypełniania wniosków w generatorze oraz  omówienie  nowych  narzędzi  jakie pracownicy Departamentu Pożytku Publicznego przygotowali aby wesprzeć starania beneficjentów P FIO  w staraniach o dotacje. 

Czy cel został osiągnięty dowiemy się  zapewne w kwietniu  przyszłego roku a tymczasem  życzymy wszystkim uczestnikom szkolenia powodzenia i wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu  oraz  deklarujemy ze strony  DPK-D w Ząbkowicach Śl. pomoc w opracowywaniu wniosków także w okresie świąteczno-noworocznym  z wyłączeniem Wigilii, Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowego Roku. 

Szkolenie odbyło się w ramach  projektu Dolnośląskiej Sieci Doradztwa Pozarządowego  przy  dofinansowaniu z   budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego, prowadziły je dla Państwa  Mirosława Słowiak i Bożena Wójcicka doradczynie z DPK-D w Ząbkowicach Śl. 

Zadanie dofinansowano ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego

<<< powrót
Dolnośląska Federacja
Organizacji Pozarządowych

pl.Solidarności 1/3/5
V Piętro, pok. 515
53-661 Wrocław
tel. (71) 793 23 24
e-mail. dfop@dfop@org.pl
Centrum ds. Katastrof
i Klęsk Żywiołowych Tratwa

ul. Henryka Probusa 9/4
50-242 Wrocław
Tel./fax (+48 71) 321 08 71
email: biuro@tratwa.org