V Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2016 [Zaproszenie]

V Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2016

ZAPROSZENIE

19 czerwca 2016 r., Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław

W imieniu organizatorów Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych zapraszamy wszystkie dolnośląskie organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, przedstawicieli instytucji publicznych oraz firmy odpowiedzialne społecznie do wzięcia udziału w V Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych 2016, które odbędą się 19 czerwca 2016 na terenie kompleksu Hali Stulecia.

Targi mają charakter rodzinnego pikniku i największego święta NGO w regionie. Ich celem jest promocja dolnośląskich organizacji pozarządowych oraz różnych przejawów aktywności społecznej wśród mieszkańców Dolnego Śląska, a także integracja trzech sektorów – publicznego, prywatnego i pozarządowego. Wstęp na teren wydarzenia jest bezpłatny.

Liczymy, że z Waszą pomocą wydarzenie stanie się jedynym w swoim rodzaju, znanym w całej Polsce, DNIEM SPOŁECZNEJ SUPER MOCY!

Nabór organizacji i podmiotów trwa od 27 maja do 6 czerwca 2016 r. i odbywa się poprzez formularz elektroniczny dostępny na stronie www.halastulecia.pl/ngo bądź formularz papierowy.

Do 7 czerwca wszystkie zakwalifikowane organizacje i podmioty zostaną zamieszczone na stronie Hali Stulecia. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Targów dostępnym na stronie halastulecia.pl/ngo.

Szczegółowe informacje: Urszula Bandurowska | Fundacja „Umbrella” | targi@sektor3.wroclaw.pl www.halastulecia.pl/ngo

Organizatorami Dolnośląskich Targów Organizacji Pozarządowych 2016 są: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o., Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Fundacja Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych/Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”/Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, Stowarzyszenie „Żyj Kolorowo”.

Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych 2016 są wydarzeniem dofinansowanym ze środków budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

<<< powrót
Dolnośląska Federacja
Organizacji Pozarządowych

pl.Solidarności 1/3/5
V Piętro, pok. 515
53-661 Wrocław
tel. (71) 793 23 24
e-mail. dfop@dfop@org.pl
Centrum ds. Katastrof
i Klęsk Żywiołowych Tratwa

ul. Henryka Probusa 9/4
50-242 Wrocław
Tel./fax (+48 71) 321 08 71
email: biuro@tratwa.org