Za nami już trzy szkolenia dla NGO w naszej Sieci: Dzierżoniów, Góra i Legnica. Zachęcamy do szukania informacji o kolejnych spotkaniach już jesienią 2017.

Szkolenie w Dzierzoniowie: Dolnośląski Punkt Konsultacyjno-Doradczy w Wałbrzychu, prowadzony przez Fundację „Merkury”, zorganizował we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dzierżoniowie w dniu 16.05.2017 r.  szkolenie pt. „Nowe wzory sprawozdań w  realizacji zadań publicznych”. Szkolenie prowadził Waldemar Weihs. W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele organizacji pozarządowych i pracownicy samorządów z terenu powiatu dzierżoniowskiego.


Szkolenie w Górze: Dolnośląski Punkt Konsultacyjno–Doradczy w Górze,  prowadzony przez Fundację Pomocy Szkole im. E. Machniewicza w dniu 07.06.2017 zorganizował  szkolenie, „NOWE WZORY SPRAWOZDAN REALIZACJI ZADAŃ PUBLICZNYCH „ Prowadzący: Prezes Fundacji „Merkury” Waldemar Weihs. W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele organizacji powiatu górowskiego oraz pracownicy gmin odpowiedzialni za realizację zadań publicznych oraz współpracę z NGO.


Szkolenie z debatą w Legnicy: Dolnośląski PUnkt Konsultacyjno-Doradczy w Legnicy zorganizował dla organizacji pozarządowych z terenu Legnicy i okolic spotkanie szkoleniowe z debatą pt. Unikanie zagrożeń w realizacji zadań publicznych i prowadzeniu organizacji pozarządowych „ Czas na zmiany”. Spotkanie odbyło się 12 lipca 2017 r. w Sali widowiskowej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Legnicy przy ul. Jordana 17. Spotkaniu patronował Prezydent Miasta Legnicy. Spotkanie prowadził Sławomir Woeteska, Prezes Fundacji Jagniątków.

<<< powrót
Dolnośląska Federacja
Organizacji Pozarządowych

pl.Solidarności 1/3/5
V Piętro, pok. 515
53-661 Wrocław
tel. (71) 793 23 24
e-mail. dfop@dfop@org.pl
Centrum ds. Katastrof
i Klęsk Żywiołowych Tratwa

ul. Henryka Probusa 9/4
50-242 Wrocław
Tel./fax (+48 71) 321 08 71
email: biuro@tratwa.org